Časté otázky

Otázky k DVB-T/T2

DVB-T2 je nový standard digitálního pozemního televizního vysílání, který má na území České republiky v roce 2021 zcela nahradit současný standard DVB-T.

Ano, pokud přijímáte televizní signál pomocí antény.

Pokud máte placené vysílání, tak se Vás přechod na normu DVB-T2 netýká. Již přijímáte vysílání v jiné formě.

Starší tv přestanou s přechodem na nové vysílání fungovat. Bude třeba zakoupit nový STb nebo novou TV. Změny se budou týkat i antén.

Je to z důvodu rozhodnutí Mezinárodní telekomunikační unie. Televizní společnosti musejí uvolnit pásmo 700 Mhz pro mobilní oprátory, aby bylo možné šířit rychlý 5G internet.

Otázky k satelitnímu a internetovému vysílání

Nabízí Vám rozšířenou možnost sledování televizních pořadů, včetně zahraničních kanálů v českém a slovenském jazyce. Dává možnost výběru celé rodině od nejmladších členů až po seniory.

Při přechodu na DVB-T2 přejdete u antény především o vysílání ve vysokém rozlišení a není jisté, které kanály budou volně šiřitelné vzduchem. Satelit nabízí široký výběr českých, slovenských i zahraničních pořadů. Existují pořady speciálně již pro nejmenší děti, sestavované dětskými psychology. Senioři se zase mohou snadno vzdělávat nebo cestovat z pohodlí domova. Každý si najde to svoje.

Satelit Vám namontuje vždy odborný pracovník, takže se nemusíte ničeho bát. Nikdy nepřijede bez domluvy, vždy až po dohodě s Vámi. Většina instalací je dotována, takže Vás nečekají žádné nebo jen minimální vstupní náklady.

Většina satelitních poskytovatelů Vám veškeré zařízení doveze zdarma, takže vstupní náklady jsou nulové nebo minimální. Ušetříte značnou částku díky dotacím.

Drtivá většina zahraničních kanálů je v češtině nebo slovenštině. Máte možnost navíc zahraniční programy přepínat například třeba do angličtiny nebo si přidat anglické titulky a zlepšovat tak svoje jazykové vybavení. V původním znění bývají zpravodajské a hudební programy.

Stačí využít naše telefonní číslo nebo vložit telefonní číslo na naše stránky, napsat email. Vždy Vás budeme kontaktovat a se vším Vám pomůžeme, poradíme. S námi se nemusíte bát změny.

Signálem máme pokryto celé území ČR.

Nenalezli jste odpověď? Napište nám.

Rádi Vám odpovíme na Vaše otázky, případně je zařadíme do našeho seznamu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
O nás

Jsme tým profesionálů, rozumíme anténám a satelitní TV. Ukončení vysílání v normě DVB-T Vám dává příležitost využít jedinečných nabídek satelitní TV.

Zavoláme Vám

Nevíte si rady? Stačí zadat Vaše telefonní číslo.